Partner Edukacyjny

Nauka Jest Fajna!, to mobilna, alternatywna działalność edukacyjna, która powstała z połączenia wykształcenia biotechnologa, przyrodniczej pasji i serca do pracy z ludźmi. Zwłaszcza tymi najmłodszymi. Nauka Jest Fajna! specjalizuje się w warsztatach przyrodniczo-badawczych skupionych na potrzebach rozwojowych, społecznych i intelektualnych dziecka. Warsztaty rozwijają naturalną ciekawość dziecka, zapraszają do zadawania pytań i swobodnego eksplorowania. Uczą dostrzegać, że nauka towarzyszy nam na każdym kroku i że naprawdę może być zrozumiała i atrakcyjna! Nauka Jest Fajna! ze swoimi autorskimi warsztatami odwiedza placówki edukacyjne, wydarzenia kulturalne, biznesowe i prywatne, a także imprezy charytatywne. W spotkaniach tych wzięło już udział blisko 3000 uczestników. 

Nauka Jest Fajna!, to działalność edukacyjna, która powstała z połączenia wiedzy biotechnologa, przyrodniczej pasji i serca do pracy z ludźmi. Zwłaszcza tymi najmłodszymi. Specjalizuje się w warsztatach przyrodniczo-badawczych dla dzieci i szkoleniach z tego obszaru – dla rodziców i nauczycieli.

Skupia się na potrzebach rozwojowych, społecznych i intelektualnych dziecka, a także naturalnej jego ciekawości, samodzielnym zadawaniu pytań i swobodnym eksplorowaniu. Uczy dostrzegać, że nauka towarzyszy nam na każdym kroku i że naprawdę może być zrozumiała i atrakcyjna! W warsztatach i szkoleniach na żywo udział wzięło już ponad 15 000 uczestników. Nauka Jest Fajna! prowadzi też swój kanał na YouTube z prostymi eksperymentami dla dzieci.